پرسش و پاسخ ها

شما می‌توانید از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح نمایید.

جهت مطلع ساختن شما هنگام ثبت پاسخ برای سوال شما. ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.


سوالات سایر کاربران

پاسخ

بله، ترموستات و دیجیکنترل در چند مدل برای کنترل انواع دستگاه های تهویه مانند فن کویل سقفی و زمینی و داکت اسپیت و ایرواشر و کولر آبی و گرمایش کف در بخش تحقیق و توسعه (R &D) طراحی شده و پس از تست های کنترل کیفی ، ان شا الله بزودی تولید و به بازار عرضه خواهند شد.


۱۳۹۳-۰۱-۱۶ ساعت ۰۹:۴۷:۵۳
لینک دائمی
پاسخ

علیکم السلام
بله البته با دفتر مرکزی تماس بگیرید با آقای مهندس شبر و یا معینی نیا صحبت بفرمایید


۱۳۹۳-۰۱-۱۲ ساعت ۱۸:۱۶:۲۱
لینک دائمی
پاسخ

تفاوتهای متعددی دارد که کاربران دیگری نیز سؤال شما را پرسیدند و مفصلا پاسخ داده ایم اما از بارزترین مزیتها :
1- قابلیت کنترل باریموت
2- قابلیت کالیبراسیون
3- و داشتن دوخروجی شیر برقی
4- قابلیت ضد یخ زده گی


۱۳۹۲-۱۲-۲۰ ساعت ۱۴:۳۹:۵۲
لینک دائمی
پاسخ

بله با نصب دیجیکنترل بعد از موتور در مسیر نول موتور فن .
برای در یافت نقشه نصب واطلاعات بیشتر باشرکت تماس بگیرید _ معینی نیا


۱۳۹۲-۱۲-۲۰ ساعت ۱۰:۴۹:۱۴
لینک دائمی
پاسخ

قابلیت کنترل با ریموت - قابلیت کالیبراسیون - قابلیت زد یخ زدگی - قابلیت فرمان به دو شیر برقی - خروجی Normaly open ,Normaly Cloes از مزایاو تفاوت های ترموستات CPA نسبت به هالوی هانیول است.


۱۳۹۲-۱۲-۰۴ ساعت ۲۰:۳۶:۳۹
لینک دائمی
پاسخ

تمامی ترموستاتهای شرکت کنترل پایا دارای دوخروجی جداگانه برای حالتهای سرمایش وگرمایش میباشند که درصورت مجهز بودن سیستم تهویه به دو شیر برقی میتواند با تغییر فصل فرمان لازم را به شیر برقی بدهد. همچنین در محصولات کنترل پایا ترموستاتی موجود میباشد که دو خروجی شیر برقی را با دو حالت Normaly open و Normaly close دارد که این نوع ترموستات چهار پایپ تقریبا ً در ایران بی نظیر است


۱۳۹۲-۱۱-۲۳ ساعت ۱۶:۵۴:۳۹
لینک دائمی
پاسخ

علیکم السلام
بله این سیستم تاکنون برای انواع سیستمهای تهویه ازجمله میدیا بکار رفته و بنا به اذعان مصرف کنندگان بسیار مفید بوده است و رضایتمندی خود را اعلام نموداند.
قابل ذکر ازجمله داکت اسپلیتهایی که تاکنون از این سیستم کاهنده صدا و کاهنده مصرف انرژی استفاده نموده اند میتوان به برند های ریم ، گودمن ، دایکین ، توشیبا، لنوکس، فیش باخ ، روزمبرگ، نیرو تهویه، زنت، سیستمهای تهویه صافیاد و... دهها برند خارجی وداخلی دیگر نامبرد


۱۳۹۲-۱۱-۱۵ ساعت ۰۹:۱۵:۱۸
لینک دائمی
پاسخ

هر دو نوع موجود میباشد


۱۳۹۲-۱۱-۱۲ ساعت ۱۵:۳۶:۱۰
لینک دائمی
پاسخ

بله ، بعنوان مثال :
کارخانه صنعتی شاهرخی ، شرکت صافیاد ، شرکت نیرو تهویه ، شرکت تهویه دماوند ء ...


۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ساعت ۱۰:۱۴:۵۰
لینک دائمی
پاسخ

T203 ترموستاتی لمسی با کاربری نسبتا ساده میباشد. این ترموستات در دو مدل ساده و برنامه پذیر هفتگی معمولا موجود میباشد. البته با توجه به کاربرد و کارآیی های مد نظرتان انواع مختلف ترموستات دیجیتال اتاقی مانند T210 , T205 در محصولات شرکت کنترل پایا به چشم میخورند. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش محصولات مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.


۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ساعت ۱۰:۴۶:۵۵
لینک دائمی
پاسخ

ترموستات اتاقی T205 ; که صفحی ال سی دی آن کاملا لمسی است. البته با توجه به کاربردتان و کارآیی مد نظر تان میتواند از ترموستاتهای T205 , T210 نیز استفاده کنید.


۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ساعت ۱۰:۴۱:۵۰
لینک دائمی
پاسخ

- ترموستاتهای موجود در بازار ایران که باعناوین برندهای معتبر جهان مانند هانیول ، زیمنس و دیگر برندها عرضه میشود بعید است که واقعا ازهمان کمپانیها تهیه شود همانگونه که قیمتهایی که در بازار عرضه میشود بهترین گواه بر این مدعا است چرا که اگر اصل این محصولات وارد شود بناچار بقیمت خیلی بالاتر باید عرضه شود که در نتیجه کسی حاضر بپرداخت آن نخواهد بود.
- اما آنچه در بازار ایران هست با توجه به بضاعت بازار میباشد چرا که باوجود مهم شدن صرفه جویی انرژی هنوز ترموستات دیجیتال جایگاه خود را در نزد مصرف کنندگان پیدا نکرده است . کنترل پایا ضامن کیفیت محصولات خویش میباشد.


۱۳۹۲-۱۰-۲۵ ساعت ۱۱:۵۳:۴۸
لینک دائمی
پاسخ

ترموستات با برند زیمنس جزء کار ما نیست شرکتهای دیگری مانند آلیاژگران این برند را کار میکنند میتوانید از خودشان تهیه فرمایید شرکت کنترل پایا تنها ضامن کیفیت محصولات برند cpa میباشد


۱۳۹۲-۱۰-۲۵ ساعت ۱۱:۴۸:۵۶
لینک دائمی
پاسخ

فعالیت خوب و موثر در معرفی و بازاریابی و فروش محصولات کنترل پایا که نتیجه مثبت آن پس از مدتی همکاری با شرکت کنترل پایا منجر به اعلام آن فرد یا شرکت یا فروشگاه بعنوان عامل فروش کنترل پایا میشود.


۱۳۹۲-۱۰-۲۵ ساعت ۰۸:۵۷:۵۷
لینک دائمی