کانال تلگرام کنترل پایا

کانال تلگرام کنترل پایا راه اندازی شد:

 
این کانال برای اطلاع رسانی محصولات ، خدمات و توانایی های شرکت کنترل پایا و اطلاعات مرتبط و مفید اقتصادی و فنی بویژه در زمینه های کنترل تهویه و تآسیسات ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی، راه اندازی شده است. از پیشنهاد ها و انتقادهای سازنده شما استقبال میکنیم. 
 

شرکت کنترل پایا طراح و تولید کننده و ارائه دهنده سیستمهای کنترل دیجیتال تهویه مطبوع همگام با تکنولوژیهای روز امریکا و اروپا و پیشگام در منطقه خاورمیانه در زمینه های ارائه راه حل های مهندسی با بیش از یک دهه فعالیت متخصصان این شرکت در زمینه کنترل در ارگانهای دولتی و خصوصی از جمله مرکز صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران ، دانشگاه پلی تکنیک تهران (امیر کبیر)، دانشگاه علم وصنعت، شرکت فن کنترل کوشا و شرکت الکترو نیک قدرت ایران به افتخارات فراوان دست یافته ودر حال حاضر آمادگی طراحی و تولید و پذیرش هرنوع سفارش ازجانب شرکتهای فعال در زمینه کنترل تهویه تاسیسات ساختمان را دارد.

بعضی از محصولات قابل عرضه به متخصصان و مصرف کنندگان محترم :

1- ترموستات دیجیتال اتاقی در انواع مختلف با قابلیتهای متنوع برای فن کوئل، داکت اسپلیت و انواع سیستمهای تهویه مطبوع و هواسازها

2- سیستم ابتکاری و ابداعی کنترل دور موتور فن ویژه الکترو موتورهای دیسکی موسوم به دیجیکنترل ، که موجب کاهش مصرف انرژی و همینطور کاهش و حتی حذف صدای مزاحم ناشی از دیمر در موتور فن میباشد، دیجیکنترل جانشین دیمر و ارزانتر از اینورتر برای موتور فن های تهویه تکفاز است . قابل ذکر است این شرکت دارای تأییده های فنی از مصرف کنندگان معتبر و متخصص این محصولات میباشد که حاصل رضایت مشتریان از این محصولات است .

3- محافظ و استابیلایزر ولتاژ یا ترانس اتوماتیک

کیفیت ، زیبایی، آسایش ، آرامش ، وصرفه جویی مصرف انرژی از مزایای استفاده از سیستمهای دیجیتال شرکت کنترل پایا میباشد.

زیبا و مدرن همگام با تکنولوژیهای روز جهان

www.controlpaya.com

www.control-paya.ir

 

 

تصاویر
نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.