فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام و پیام رسان تلگرام در روزهای اخیر در ایران فیلتر شدند. عده ای که کسب و کارشان و عرضه و فروش کالاهایشان وابسته به این شبکه های اجتماعی بود، دچار مشکل شدند. در کسب و کار خود به داشتن صفحاتی در شبکه های اجتماعی،  اکتفا نکنید. کنترل پایا که از سالها پیش در زمینه های کنترل تهویه و تأسیسات ساختمان و طراحی وساخت بردهای الکترونیکی و تجهیزات برقی مرتبط فعالیت داشته همچنان کار خود را ادامه داده است.

از عوامل مهم در پیشرفت کار و فروش کنترل پایا : 

  • کیفیت و عملکرد خوب محصولات
  • تخصصی و منحصر به فرد بودن بعض محصولات
  • رفع مشکلات جامعه با نوآوری و استفاده از فناوری
  • رضایت مشتریان
  • تخصص و دانش فنی و صداقت و تعهد همکاران
  • سایت " کنترل پایا " و پیداشدن در موتورهای جستجو

بوده اند.

کسب و کار ، باید وبسایت رسمی با نام و نشانی " آدرس " اختصاصی در اینترنت داشته باشد . البته شبکه های اجتماعی و پیام رسان کمک خوبی برای ارتباط و تعامل بیشتر با مخاطبان و مشتریان و نیز اطلاع رسانی به گروه های مختلف مردم هستند.

اگر کسب و کارتان وابسته به این شبکه های اجتماعی باشد با اتفاقاتی همچون فیلتر شدن یا تحربم یا قطع شدن آنها ، کسب و کارتان لطمۀ شدیدی میخورد و حتی ممکن است مشتریان خود را از دست بدهید.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود 

ز هرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

البته میدانیم و بارها تجربه کرده‌ایم که مشتری وفادار و راضی از خدمات و محصولات ما ، بهر طریقی که بشود راهی بسوی ما پیدا میکند و بصورت تلفنی با حضوری یا غیر آن خرید خود را انجام میدهد. برای مثال در موارد متعدد ، کسانی که از دیجیکنترل استفاده کرده اند ، آن را به همسایگان و دوستان خود معرفی کرده اند و حتی پس از سالها ما را پیدا کرده اند و مجددا خرید کرده اند. دیجیکنترل محصولی ابتکاری است که دور موتور فن را کنترل میکند و سبب کاهش صدا و کاهش مصرف انرژی در دستگاه های تهویه آپارتمانی مانند داکت اسپلیت میشود.

فروشگاه اینترنتی کنترل پایا

http://controlpaya.com

فروش آنلاین لوازم الکتریکی و تأسیساتی

منبع: کنترل پایا ماخوذ از صفحه فیسبوک " بیز و باز "
نویسنده: سید علی شبر
نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.