خلاصه کتاب آیین دوست یابی

۷۱۲ دانلود
رایگان
1.05MB
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸

خلاصه  کتاب 

آیین دوست یابی 

دیل کارنگی Dale Carnegie

کتاب آیین دوست­یابی نوشته دیل کارنگی ، یک کتاب شناخته شده و معروف درباره ایجاد روابط مؤثر انسانی است و در حوزه دوست یابی و برقراری ارتباطات با دیگران یکی از کتاب­های برتر و بسیار مشهور است.

دیل کارنگی روانشناس، سخنران، نویسنده و مربی تعلیم و تربیت آمریکایی است. او نویسنده کتابهای زیبا و پرمحتوای آیین زندگی، آیین سخنرانی و آیین دوست یابی است. کتاب آیین دوستیابی ، راهنمای خوبی در انتخاب دوست، جذب دوست، نگه داشتن دوست و چگونگی رفتار با مردم است.

کتاب آیین دوست یابی نکات و مسائل بسیار مهمی را برای ما بیان میکند، نکاتی که اگر به آنها عمل کنیم، به امید خدا در امر ارتباطات و خصوصاً دوست­یابی به فردی موفق تبدیل می­شویم. این کتاب، برای بازکردن این نکات، مثالها و داستان­های بسیار زیبا و شیرینی را می­آورد که باعث میشود هم نکات کتاب بهتر درک شود و هم برای مخاطب بسیار جذاب باشد.

توصیه می­کنم متن اصلی کتاب را بخوانید اما اگر وقت یا حوصله آن را ندارید ، خلاصه آن را بخوانید.

دولت جاوید یافت هرکه نکونام زیست

کز عقبش ذکر خیر زنده کند نام را

کتاب آیین دوست یابی واقعاً کتاب مفیدی است. بهتر است نکات مفید این کتاب را به یاد بسپاریم و در زندگی خود استفاده کنیم. آقای دیل کارنگی در کتاب آیین دوست یابی گلچینی از بهترین نکات روابط را گفته است و او بدون شک استاد ماهری در این حوزه بوده است.

خلاصه کتاب آیین دوست یابی را که از سایت دوستان خوب (متن سید فرزاد خلیلیان) برداشته­ام و ویرایش کرده­ام، به همه دوستان عزیز تقدیم میکنم.

امیدوارم که با مطالعه آن و عمل به توصیه­های مفید و کاربردی آن در رفتار با دوستان و اطرافیان خود، روابط انسانی نیکوتر و زندگی بهتری داشته ­باشیم.

سید علی شبر

آبان 1398

http://controlpaya.com

برچسب‌ها: