سفارش عمده

ثبت سفارش و خرید عمده لوازم برقی و دیجیتال 

ثبت سفارش عمده کالاهای برقی و دیجیتال به تعداد زیاد از طریق تلفن، پیامک، فکس و ایمیل امکان پذیر است. لطفا برای سفارش عمده انواع لوازم برقی ، دیجیتال و جانبی با دفتر کنترل پایا تماس بگیرید یا سفارش خود را کتبا از طریق پیامک یا فکس یا ایمیل ارسال نمایید.

تلفن : 02166963960 

فکس: 02166963960

پیامک و پیام‌رسان: 09227250634 ( پیامرسان بله - تلگرام )

ایمیل یا رایانامه :

Email: Controlpaya@gmail.com

Instagram: @controlpaya, Telegram: @control_paya 

همچنین شما می‌توانید سفارش خود در پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام برای ما بفرستید. اما ممکن است پیامها را مدتی بعد ببینیم  و دیرتر پاسخ بدهیم بویژه در مواردی که آن شبکه یا پیام‌رسان فیلتر شده باشد یا محدود شده باشند. لطفا درصورت ارسال سفارش از طریق شبکه های اجتماعی و پیامرسان، موضوع را برای پیگیری به دفتر کنترل پایا اطلاع دهید.

همچنین می‌توانید سفارش های خود را برای طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیک مانند سیستمهای کنترل دیجیتال و انواع بردهای آنالوگ و دیجیتال و سامانه های الکترونیکی  ارسال نمایید و درصورت لزوم، جلسات حضوری یا آنلاین برای تبادل اطلاعات و مذاکرات هماهنگ شود.

نکته یک: اگر کالایی در انبار کنترل پایا موجود نباشد و در سایت فروشگاه اینترنتی کنترل پایا، ناموجود اعلام شده باشد، نمی‌توانید مستقیما از سایت کنترل پایا خرید کنید یا سفارشتان را در سایت ثبت نمایید اما می‌توانید با یکی از روشهای فوق، خرید مورد نیازتان را به ما اعلام نمایید تا در اسرع وقت اقدام نماییم.

نکته دو: اگر کالا موجود باشد اما تعداد موجودی کمتر از تعداد سفارش شما باشد، سفارش شما ثبت نمی‌شود. در این موارد هم می‌توانید به روش بالا عمل کنید.

شما می توانید انواع کالاهای برقی و دیجیتال یا انواع تجهیزات و ابزار و قطعات الکترونیک را در سایت کنترل پایا انتخاب کنید و سفارش خود را در صورت موجود بودن کالا ثبت نمایید. اما اگر سفارش شما بیش از تعداد موجود در انبار باشد ، ثبت سفارش آنلاین ممکن نیست. در این موارد میتوانید سفارش را با تعداد کم مثلا "یک عدد" یا "دو عدد" ثبت نمایید و در بخش توضیحات تعداد مورد نیاز خود را درج نمایید. تا پس از ثبت سفارش ، در ساعت اداری با ما تماس بگیرید یا ما با شما تماس بگیریم.

مجددا خاطرنشان میکنیم : لطفا برای سفارش عمده انواع لوازم برقی ، دیجیتال و جانبی با دفتر کنترل پایا تماس بگیرید یا سفارش خود را کتبا از طریق پیامک یا فکس یا ایمیل ارسال نمایید.

عناوین چند محصول پرفروش و پرمشتری که بصورت عمده نیز به فروش میرسند:

چند نوع ترموستات از جمله: ترموستات دیجیتال هایلین، ترموستات بی سیم، ترموستات پکیج، ترموستات دیجیتال 24 ولت

دیجی کنترل : سیستم کنترل دور موتورفن خازن دایم (کنترلر تهویه)

انواع محافظ و استابلایزر

دوشاخه با سیم و کلید بین راهی

چند نوع سیم رابط و سه راهی یا چهار راهی

فیش پاور بسته 50 تایی

ترمینال برق نمره 6 و 10 و 15

سالهاست که در زمینه طراحی و تولید انواع ترموستات دیجیتال ، ترموستات بی سیم، کنترلر تهویه ( دیجیکنترل : کنترل دور موتورفن ) ترانس اتوماتیک، استابیلایزر ، ترانس دیجیتال، فیلترهای کاهنده صدای تهویه و تجهیزات الکترونیکی دیگر فعالیت داریم. همواره از افتخارات مجموعه کنترل پایا ابتکار در طراحی ، کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان بوده است. 

درخواست نصب و هماهنگی با کارشناس نصب و راه اندازی
 

Instagram, Telegram : @controlpaya
SMS : 09227250634
EMAIL : controlpaya@gmail.com

زمان پاسخگویی : از ساعت 9 تا 15 روزهای شنبه تا چهارشنبه غیر تعطیل

ممکن است در شرایط خاص ساعت کار کنترل پایا تغییر کند.