سفارش عمده

ثبت سفارش و خرید عمده لوازم برقی

ثبت سفارش عمده از طریق فکس ، پیامک، تلفن و ایمیل امکان پذیر است. لطفا برای سفارش عمده انواع لوازم برقی ، دیجیتال و جانبی با دفتر کنترل پایا تماس بگیرید یا سفارش خود را کتبا از طریق پیامک یا فکس یا ایمیل ارسال نمایید.

تلفن : 02188503395 و 02188503396

فکس: 02188738672

پیامک : 09227250634

سفارش عمده در پیامرسانها و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام هم ممکن است. اما ممکن است پیامها را دیرتر ببینیم  و دیرتر پاسخ بدهیم بویژه در مواردی که فیلتر یا محدود شده باشند. لطفا درصورت ارسال سفارش از طریق شبکه های اجتماعی و پیامرسان، موضوع را برای پیگیری به دفتر کنترل پایا اطلاع دهید.

همچنین سفارش های خود را برای طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیک مانند سیستمهای کنترل دیجیتال و انواع بردهای الکترونیکی میتوانید ارسال نمایید و درصورت لزوم، جلسات حضوری یا آنلاین برای تبادل اطلاعات و مذاکرات هماهنگ میشود.

ایمیل یا رایانامه :

Email: Controlpaya@gmail.com 

شما می توانید انواع کالاهای برقی و دیجیتال یا انواع تجهیزات و ابزار و قطعات الکترونیک را در سایت کنترل پایا انتخاب کنید و سفارش خود را در صورت موجود بودن کالا ثبت نمایید.

اما اگر سفارش شما بیش از تعداد موجود در انبار باشد ، ثبت سفارش آنلاین ممکن نیست. در این موارد میتوانید سفارش را با تعداد کم مثلا "یک عدد" یا "دو عدد" ثبت نمایید و در بخش توضیحات تعداد مورد نیاز خود را درج نمایید. تا پس از ثبت سفارش ، ما در ساعت اداری با شما تماس بگیریم.

مجددا خاطرنشان میکنیم : لطفا برای سفارش عمده انواع لوازم برقی ، دیجیتال و جانبی با دفتر کنترل پایا تماس بگیرید یا سفارش خود را کتبا از طریق پیامک یا فکس یا ایمیل ارسال نمایید.

عناوین چند محصول پرفروش و پرمشتری که بصورت عمده نیز به فروش میرسند:

چند نوع ترموستات از جمله: ترموستات دیجیتال هایلین، ترموستات بی سیم، ترموستات پکیج، ترموستات دیجیتال 24 ولت

دیجی کنترل : سیستم کنترل دور موتورفن خازن دایم (کنترلر تهویه)

انواع محافظ و استابلایزر

دوشاخه با سیم و کلید بین راهی

چند نوع سیم رابط و سه راهی یا چهار راهی

فیش پاور بسته 50 تایی

ترمینال برق نمره 6 و 10 و 15

سالهاست که در زمینه طراحی و تولید انواع ترموستات دیجیتال ، ترموستات بی سیم، کنترلر تهویه ( دیجیکنترل : کنترل دور موتورفن ) ترانس اتوماتیک، استابیلایزر ، ترانس دیجیتال، فیلترهای کاهنده صدای تهویه و تجهیزات الکترونیکی دیگر فعالیت داریم. همواره از افتخارات مجموعه کنترل پایا ابتکار در طراحی ، کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان بوده است. 

درخواست نصب و هماهنگی با کارشناس نصب و راه اندازی
تلفن : ۸۸۵۰۳۳۹۵ - ۰۲۱ و ۸۸۵۰۳۳۹۶

فکس : 88738672    کدپستی : 1533757911
Instagram, Telegram : @controlpaya
WhatsApp, & SMS : 09227250634
EMAIL : controlpaya@gmail.com

زمان پاسخگویی : از ساعت 9 تا 15 روزهای شنبه تا چهارشنبه غیر تعطیل