سفارش عمده

ثبت سفارش و خرید عمده لوازم برقی

ثبت سفارش عمده از طریق فکس ، پیامک، تلفن و ایمیل امکان پذیر است. لطفا برای سفارش عمده انواع لوازم برقی ، دیجیتال و جانبی با دفتر کنترل پایا تماس بگیرید یا سفارش خود را کتبا از طریق پیامک یا فکس یا ایمیل ارسال نمایید.

تلفن : 02166963960 

فکس: 02166963960

پیامک و پپیامرسانها : 09227250634 ( پیامرسان بله - تلگرام )

سفارش عمده در پیامرسانها و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام هم ممکن است. اما ممکن است پیامها را دیرتر ببینیم  و دیرتر پاسخ بدهیم بویژه در مواردی که فیلتر یا محدود شده باشند. لطفا درصورت ارسال سفارش از طریق شبکه های اجتماعی و پیامرسان، موضوع را برای پیگیری به دفتر کنترل پایا اطلاع دهید.

همچنین سفارش های خود را برای طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیک مانند سیستمهای کنترل دیجیتال و انواع بردهای الکترونیکی میتوانید ارسال نمایید و درصورت لزوم، جلسات حضوری یا آنلاین برای تبادل اطلاعات و مذاکرات هماهنگ میشود.

نکته یک : اگر کالایی در انبار کنترل پایا موجود نباشد و در سایت فروشگاه اینترنتی کنترل پایا، ناموجود اعلام شده باشد، بطور مستقیم نمیتوانید خرید کنید یا سفارشتان را در سایت ثبت نمایید اما میتوانید به روشهای فوق خریدمورد نیازتان را به ما اعلام نمایید تا در اسرع وقت اقدام نماییم.

نکته دو : همچنین اگر کالا موجود باشد اما تعداد موجودی کمتر از تعداد سفارش شما باشد، سفارش شما ثبت نمیشود. پس میتوانید به روش بالا عمل کنید.

ایمیل یا رایانامه :

Email: Controlpaya@gmail.com 

شما می توانید انواع کالاهای برقی و دیجیتال یا انواع تجهیزات و ابزار و قطعات الکترونیک را در سایت کنترل پایا انتخاب کنید و سفارش خود را در صورت موجود بودن کالا ثبت نمایید.

اما اگر سفارش شما بیش از تعداد موجود در انبار باشد ، ثبت سفارش آنلاین ممکن نیست. در این موارد میتوانید سفارش را با تعداد کم مثلا "یک عدد" یا "دو عدد" ثبت نمایید و در بخش توضیحات تعداد مورد نیاز خود را درج نمایید. تا پس از ثبت سفارش ، ما در ساعت اداری با شما تماس بگیریم.

مجددا خاطرنشان میکنیم : لطفا برای سفارش عمده انواع لوازم برقی ، دیجیتال و جانبی با دفتر کنترل پایا تماس بگیرید یا سفارش خود را کتبا از طریق پیامک یا فکس یا ایمیل ارسال نمایید.

عناوین چند محصول پرفروش و پرمشتری که بصورت عمده نیز به فروش میرسند:

چند نوع ترموستات از جمله: ترموستات دیجیتال هایلین، ترموستات بی سیم، ترموستات پکیج، ترموستات دیجیتال 24 ولت

دیجی کنترل : سیستم کنترل دور موتورفن خازن دایم (کنترلر تهویه)

انواع محافظ و استابلایزر

دوشاخه با سیم و کلید بین راهی

چند نوع سیم رابط و سه راهی یا چهار راهی

فیش پاور بسته 50 تایی

ترمینال برق نمره 6 و 10 و 15

سالهاست که در زمینه طراحی و تولید انواع ترموستات دیجیتال ، ترموستات بی سیم، کنترلر تهویه ( دیجیکنترل : کنترل دور موتورفن ) ترانس اتوماتیک، استابیلایزر ، ترانس دیجیتال، فیلترهای کاهنده صدای تهویه و تجهیزات الکترونیکی دیگر فعالیت داریم. همواره از افتخارات مجموعه کنترل پایا ابتکار در طراحی ، کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان بوده است. 

درخواست نصب و هماهنگی با کارشناس نصب و راه اندازی
تلفن : ۸۸۵۰۳۳۹۵ - ۰۲۱ و ۸۸۵۰۳۳۹۶

فکس : 88738672    کدپستی : 1533757911
Instagram, Telegram : @controlpaya
WhatsApp, & SMS : 09227250634
EMAIL : controlpaya@gmail.com

زمان پاسخگویی : از ساعت 9 تا 15 روزهای شنبه تا چهارشنبه غیر تعطیل