راهنمای سایت

خرید آنلاین تجهیزات و لوازم برقی و دیجیتال

به فروشگاه اینترنتی کنترل پایا خوش آمدید

مرحله اول : انتخاب کالا

در نوار ابزار بالای صفحه ( در کامپیوترهای تحت ویندوز بصورت افقی و در گوشی و تبلت با سیستم عامل اپل "IOS" یا اندروید بصورت عمودی ) گروه های اصلی کالاها یا محصولات را مبینید . داخل گروه ها میتوانید شاخه های کالا و کالاها را با مشخصات کامل ملاحظه کنید. راه دیگر پیدا کردن کالا یا محصول مورد نظر ان است که آن را در قسمت جستجو بنویسید.

مرحله دوم : ثبت نام و تکمیل سبد کالا و ثبت سفارش

با افزودن کالای مورد نظر به سبد خرید و ورود یا ثبت نام میتوانید خرید خود را انجام دهید.

پس از تکمیل سبد کالا و تعیین نحوه ارسال و پرداخت، سفارش شما ثبت میشود.

مرحله سوم : تایید سفارش و هماهنگی برای ارسال

پس از ثبت سفارش ،غالبا از طریق تلفن ، تأیید فاکتور و مشخصات نشانی ارسال از شما گرفته میشود و نحوه ارسال ( پست - تیپاکس - پیک ) و زمان ارسال با شما هماهنگ میشود. بطور کلی و پیش فرض بنا به درخواست ثبت شده شما کالاهای مورد سفارش بسته بندی میشوند و ظرف یک یا دو روز کاری به دفتر پستی تحویل داده میشوند. سپس کد رهگیری پست در سایت کنترل پایا ثبت میشود . شما میتوانید کدرهگیری را با استفاده از نام کاربری در حساب خود در کنترل پایا دریافت کنید و در سایت پست موقعیت کالا را ببینید  . بسته به مقصد و شلوغی اداره پست کالاها در حدود 3 تا 5 روز کاری به مقصد میرسند و در ساعات اداری تحویل داده میشوند. 

مرحله چهارم : تحویل کالا 

زمان ارتباط تلفنی با دفتر کنترل پایا از ساعت 9 تا 15 روزهای شنبه تا چهارشنبه به جز روزهای تعطیل میباشد. گاهی پنجشنبه ها هم از ساعت 9 تا 14 در دفتر حضور داریم و در خدمت هموطنان عزیز هستیم. البته در 24 ساعت شبانه روز میتوانید به سایت مراجعه کنید و پیغام یا نظر خود را در بخش نظرات یا درخواستها ثبت نمایید.

تماس با ما