ترموستات دیجیتال پکیج و بازار تاسیسات ایران

چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳

در فصل پاییز هستیم و زمستان را درپیش رو داریم و همانگونه که میدانید بیشترین استفاده و کاربری عمومی مردم  جهت گرمایش از پکیج های گرمایشی است  و پکیجهای گرمایشی عمدتا در کاربریهای تهویه اعم از شوفاژها و داکت اسپلیتها قابل استفاده هستند لذا علی القاعده بیشترین مصرف انرژی متوجه اینگونه سیستمهاست.

شرکت کنترل پایا مفتخر است که اولین مبدع و تولید کننده ترموستات دیجیتال اتاقی پکیج در ایران باشد تا باری دیگر پیشگام صنعتی نو و مفید در عرصه کنترل تاسیسات سرمایشی و گرمایشی باشد.

 وهمچنین در جهت رفاه حال مصرف کنندگان محترم و صرفه جویی در مصرف دو حامل مهم انرژی ( برق و گاز ) در کشور عزیزمان ایران گامی بلند برداشته باشیم . صرف جویی مصرف انرژی ذخیره ثروت ملی است و پس اندازی در زندگی فردی و موجب رفاه اجتماعی خواهد بود.

ترموستات T201H یک ترموستات تک دور ویژه دستگاههای گرمایشی مانند پکیج و گرمایش از کف است. با توجه به نوع کنتاکت اتصال مستقل عمده پکیجهای داخلی و خارجی و نقشه نصب و نوع اجرای سیستمهای تهویه داکت اسپلیت که در ایران از کویل گرمایشی استفاده میکنند. یک کنتاکت مستقل Normally Open ( نرمالی اپن ) در این ترموستات قرارداده شده تا در زمستان بتواند عمل کنترل دما و قطع و وصل کل سیستم یا فن را انجام دهد.

از مزایای استفاده از این ترموستات اتاقی، مدیریت و کاهش مصرف انرژی و آسایش و رفاه بیشتر بعلت نمایش و کنترل دمای اتاق میباشد.
با استفاده از ترمستات اتاقی میتوانینم براحتی دمای اتاق را تنظیم نماییم.
 جهت اطلاع بیشتر با دفتر مرکزی شرکت کنترل پایا تماس بگیرید.  

 

منبع: گفتنیها
نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.