خواب راحت با آرامش

خواب راحت و خوب با آرامش

یک خواب راحت خستگی را از تن بیرون میبرد. چه کار کنیم که راحت بخوابیم و درگیر بیخوابی نشویم؟ 

برای خواب راحت و مفید ، صدا و نور و امواج الکترومغناطیسی را در اتاق خواب به حداقل برسانید ، تا در سکوت و آرامش استراحت کنید . 

لوازم برقی و الکترونیکی خاموش

قبل از خواب از لباسشویی ، جاروبرقی، تلویزیون، مبایل، کامپیوتر و اینترنت استفاده نکنید. قهوه ننوشید و چراغها را خاموش کنید یا نور را به حداقل برسانید. دور موتور فن کولر یا دستگاه تهویه را در آرام ترین حالت قرار دهید ( بكمك كليد كولر هوشمند ، ترموستات يا ديجي كنترل ميتوانيد دور فن را كم كنيد و تهويه را آرام كنيد. ).  گوشی تلفن بی سیم و مبایل را خاموش کنید یا از اتاق خواب خارج کنید. کتاب بخوانید یا به صدای آرامش بخش و مفیدی گوش دهید یا در سکوت فکر کنید تا به خواب فرو بروید. خواب مناسب و به موقع از لوازم سلامت است.

اگر دستگاه تهویه شما صدای زیادی دارد، از کارشناسان کمک بگیرید تا مشکل را رفع کنند. کارشناسان ما در " کنترل پایا " راه حلهایی در این زمینه دارند. با دیجیکنترل محصول ویژه کنترل پایا، میتوانید موتور فن داکت اسپلیت یا انواع مختلفی از دستگاه های تهویه را کنترل کنید تا آرام کار کنند. کاهش مصرف انرژی و کاهش صدا از مزایای دیجیکنترل و فیلترهای ترانسی یا صداگیر میباشند. برای تنظیم دمای اتاق ، از ترموستات های دیجیتال یا ساده مکانیکی استفاده کنید.

" استراحت خوب و خواب آرام شب، مقدمه ای برای کار و فعالیت و تعالی در روز بعد " 

سایت کنترل پایا ، فروشگاه اینترنتی حاوی مطالب آموزشی

نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.